Tai Jūsų nuosavas namas Vilniaus senamiestyje. Su neprilygstamais senamiesčio vaizdais jaukiems vakarams terasoje ir įkvepiantiems rytams balkone. Galite patys suplanuoti namų erdves ir susikurti kiemą tokį, kokio tik norite. Be to, Jums priklausys ir sodas. Kaip jis atrodys irgi sprendžiate Jūs.

Atviros terasos ir erdvės
individualiam planavimui

Čia galima įrengti iki 5 miegamųjų, erdvią svetainę su vaizdu ir atskirą virtuvę, išskirtines bendrąsias laisvalaikio zonas su židiniais ar specifinę paskirtį turinčias patalpas. Iš žemutinio aukšto atsiveria Jūsų sodas, todėl čia patogu suplanuoti poilsio zoną bei pirtį, kūrybines dirbtuves ar darbo kambarį, sporto salę ar vaikų žaidimų erdvę.

Visi kotedžai turi privačius, aptvertus sklypus su varteliais. Dar daugiau, tai sklypai, esantys ties kalvos skardžiu, nuo kurio atsiveria senamiesčio panorama. Čia puiki erdvė terasai, sodui ar gėlynams, privačiai Jūsų vaikų žaidimų aikštelei ar ilgiems šeimos vakarams.

Kotedžai

Šaltinio Versmės kotedžas

Šis kotedžas – „Šaltinių namų“ projekto idėjos išraiškos etalonas, todėl neatsitiktinai pavadinome jį Šaltinio versmės vardu. Čia nuostabūs peizažai ir erdvi terasa bei didžiausias sodo sklypas visame kvartale. Jis kiekvieną pavasarį pildydamas Jūsų svajones atgims naujai.

Peržiūrėti

Bokštų kotedžas

Kylančių Barokinių, Gotikos, Klasicizmo epochų Vilniaus bokštų vaizdai – tai senamiesčio kalvos panoramos Išskirtinumas. Vienas malonumas skaičiuoti į dangų besistiebiančius senamiesčio bokštus šio kotedžo atviroje terasoje.

Į Jūsų sodą svyrančios pakalnės klevų viršūnės įrėmins šį tobulą paveikslą nuolat besikeičiančia gamta.

 

Peržiūrėti

Ar šie namai išpildys Jūsų svajones,
geriausiai pajausite apsilankę.
Susisiekite su mumis:

+370 699 14041

pk@prokapital.lt

Laiptukais nusileiskite nuo kalvos ir Jūs jau pagrindinėje senamiesčio aikštėje – rotušėje. Nesvarbu, ar darbo reikalais, ar kavos puodeliui. Kai visa tai pasiekiama ranka, Jūsų kasdieniai rūpesčiai tampa malonūs.

Pėsčiomis

Susipažinkite su kaimynyste

Restoranai
Kultūra
Susisiekimas
Mokymo įstaigos
Medicinos įstaigos
Paštas