„Šaltinių namai“ – ramiausias kvartalas Vilniaus senamiestyje. Dideli vidiniai kiemai su vaikų žaidimo aikštele. „Šaltinių namuose“ sukūrėme daug įkvėpimo šaltinių Jums. Štai keletas jų: visiška ramybė pačiame miesto centre, bažnyčių bokštais nusagstyta panorama, uždaras itališkas sodas ir privačios terasos, netikėtos kvartalo vidinės erdvės, butai su židiniais ir aukštomis lubomis viršutiniuose aukštuose. 

 

Nauji namai jau netrukus

Vidinės pėsčiųjų alėjos veda į vieną iš didžiausių uždarų senamiesčio sodų, kurį sukūrė italų architektas. Lyjant lietui grožėkitės juo patogiai įsitaisę po pergolomis. Drąsiai ir plačiai atverkite langus – jokių automobilių ar eismo po jais.

„Šaltinių namuose“ kyla nauji gyvenamosios paskirties butai, o ateityje bus ir vilos. Kokį būstą pasirinksite – erdvų, šviesų, o gal dar ir su panoraminiu vaizdu, prancūziškai jaukų, funkcionalų, o gal dar ir su atskira pievele būsimam sodui – esame tikri, kad čia lengvai atrasite savo įkvėpimo šaltinį. Susisiekite su mumis – pakviesime Jus pasisvečiuoti.

Namai, pasiruošę atverti duris jau šiandien

Norite į „Šaltinių namus“ įsikelti jau dabar? Šiuo metu galite įsigyti jau pastatytą kotedžą su privačiu sklypu ir įsirengti „protingą namą“ ar išsirinkti erdvų prestižinį butą „Šaltinių namuose“. Galite nieko nelaukdami pradėti kurti savo namus jau šiandien.

Privalumai

A lygio energetinė klasė

A energinės klasės būstai leis efektyviai naudoti šilumos energiją.

Pro langus atsiverianti
senamiesčio panorama

Ant senamiesčio kalvos įsikūrusiuose „Šaltinių namuose“ pro savo langus matysite įkvepiantį ir neprilygstamą Vilniaus miesto vaizdą.

Aukštos lubos

Jos ne tik suteikia erdvės pojūtį, bet ir galimybes įdomiems, netradiciniams interjero sprendimams.

Privatūs sodai

Galite išsirinkti gyvenamąją erdvę su galimybe ne tik turėti, bet ir susikurti savo sodą.

Erdvios terasos

Didelės privačios terasos Jūsų šeimos pusryčiams ir jaukiems pasisėdėjimams vasaros vakarais.

Sandėliukai

Čia vasaros metu Jūs galėsite laikyti slides, o žiemą – dviračius. Neapkrausite gyvenamosios erdvės tuo metu nenaudojamais daiktais.

Ramiausias kvartalas
vilniaus senamiestyje

Vienas erdviausių uždarų kiemų Vilniaus senamiestyje, kuriame italų architekto sukurtas sodas.

Patikimas vystytojas

„Pro Kapital Group“ yra didžiausia nekilnojamojo turto bendrovė Baltijos regione. Jos įgyvendinamų projektų išskirtinumas – aukšta kokybė.

Ar šie namai išpildys Jūsų svajones,
geriausiai pajausite apsilankę.
Susisiekite su mumis:

+370 699 14041

pk@prokapital.lt

Laiptukais nusileiskite nuo kalvos ir Jūs jau pagrindinėje senamiesčio aikštėje – rotušėje. Nesvarbu, ar darbo reikalais, ar kavos puodeliui. Kai visa tai pasiekiama ranka, Jūsų kasdieniai rūpesčiai tampa malonūs.

Pėsčiomis

Susipažinkite su kaimynyste

Restoranai
Kultūra
Susisiekimas
Mokymo įstaigos
Medicinos įstaigos
Paštas