Gyvenkite Vilniaus senamiesčio padangėje

Ypatinga ramybė Jūsų laukia pačiame miesto centre. Gėrėkitės bažnyčių bokštais nusagstyta panorama, laiku uždarame itališkame sode ir privačiose terasose. Atraskite netikėtas kvartalo vidines erdves bei mėgaukitės poilsiu butuose su židiniais ir aukštomis lubomis viršutiniuose aukštuose.

Drąsiai ir plačiai atverkite langus – jokių automobilių ar jų eismo po jais. Jauskitės jaukiai ne tik bute, bet ir kieme: Jūsų malonumui jame – italų architekto kurtas vienas didžiausių senamiesčio kiemų, į kurį veda vidinės pėsčiųjų alėjos. Grožėkitės juo net ir lyjant lietui slėpdamiesi nuo jo po pergolomis arba šviečiant saulei patogiai įsitaisydami ant suoliukų po atviru dangumi.

Nauji namai jau netrukus

Čia Jūsų laukia nauji gyvenamosios paskirties butai, o ateityje šalia jų iškils ir vilos. Rinkitės erdvius, šviesius namus. Taip pat pagal savo norus galite rinktis ir jų dydį bei pobūdį – nuo prancūziškai jaukaus, funkcionalaus būsto iki turinčio panoraminius langus ar net atskirą pievelę privačiam sodui.

Susisiekite su mumis – pakviesime Jus pasisvečiuoti. Atraskite tai, kas Jus įkvepia.

Atviri jau šiandien

Vitrininiai langai atveria įspūdingą senamiesčio panoramą. Šviesios laiptinės – nepaprastai erdvios ir privačios, kiekvienoje jų yra vos po kelis butus.

Privalumai

SENAMIESČIO PANORAMA

Pro savo langus matykite įkvepiantį Vilniaus miesto vaizdą.

PRIVATŪS SODAI

Rinkitės gyvenamąją erdvę su galimybe ne tik turėti, bet ir susikurti savo sodą.

ERDVIOS TERASOS

Didelėse privačiose terasose pusryčiaukite su šeima ir renkite jaukius pasisėdėjimus.

RAMIAUSIAS KVARTALAS

Maloniai leiskite laiką viename erdviausių uždarų kiemų Vilniaus senamiestyje.

Ar šie namai išpildys Jūsų svajones,
geriausiai pajausite apsilankę.
Susisiekite su mumis:

Laiptukais nusileiskite nuo kalvos ir Jūs jau pagrindinėje senamiesčio aikštėje – rotušėje. Nesvarbu, ar darbo reikalais, ar kavos puodeliui. Kai visa tai pasiekiama ranka, Jūsų kasdieniai rūpesčiai tampa malonūs.

Pėsčiomis

Restoranai
Kultūra
Susisiekimas
Mokymo įstaigos
Medicinos įstaigos
Paštas